top of page

Zierikzee / Weeze 28 september 2024

  • Foto van schrijver: AV-Olympus
    AV-Olympus
  • 28 sep 2024
  • 1 minuten om te lezen

Jan en Remko van den Bungelaar waren in Zierikzee voor een triathlon. Jan deed er de 1/8e triatlon waarvan hij maar liefst 16 km met een lekke band moest fietsen. Het resulteerde in een eindtijd van 1.39.39. Remko deed de 1/4 triathlon in 2.09.24 hetgeen voor hem een nieuw PR was. Prima gedaan!

In Weeze (D) was er de jaarlijkse Staffellauf waarin teams van 3 personen steeds 5 km lopen. Een sportief maar vooral gezellig evenement waar AV Olympus dit jaar met maar liefst 5 teams aanwezig was. Team Olympus 2 (Sraar, Marius en Toon) bereikten een 2e plaats, team OLympus 3 (Richard, Daan en Pim) behaalden een 3e plaats. De overige resultaten vind je op de foto's.


ree

ree

ree

ree

ree

 
 
 

Recente blogposts

Alles weergeven
7 Heuvelenloop Nijmegen 15/16 nov 2025

Zoals ieder jaar is deze wedstrijd het best bezocht door onze leden. Ook dit jaar weer in totaal 17 deelnames aan de 7H-nacht en 7H-loop. Zowel zaterdagavond als op zondag was het prima loopweer. Spec

 
 
 
Bosloop Malden 2 november 2025

Toon Aben was zoals elk jaar weer van de partij bij de Bosloop in Malden. Toon: "Als laatste wedstrijd voor de Zevenheuvelenloop liep ik vandaag weer de 15 km van de Maldense bosloop. Na een pittige r

 
 
 

Opmerkingen


Volg ons op:

  • Facebook Clean

© 2024 by AV-Olympus LvC

bottom of page