Sportzondag 1 november 2026
AV Olympus was weer in het hele land aanwezig om mee te doen aan verschillende evenementen.
Op Terschelling was Kasia Theunissen om een pittige halve marathon te doen: de Berenloop. Kasia liep 1.54.06.
Harm Schreven was bij de eerste editie van de marathon in Den Haag. Harm: "Onder ideale omstandigheden en met een goede voorbereiding heb ik mijn P.R. met 6:30 verbeterd. Maar ik heb ook genoten van een hele leuke sfeer op het terrein, in de stad en de dorpen. Heel knap, aangezien het de eerste versie is van deze marathon. Wat mij betreft na Rotterdam, de een na mooiste." Harm liep een mooie vlakke marathon in 3.21.06 !
In Malden waren 3 leden bij de Bosloop als mooie voorbereiding op de komende 7-Heuvelenloop. Toon Aben: "Meedoen met deze bosloop betekent genieten op een glooiend parcours in prachtige herfstkleuren. De organisatie had bovendien het keerpunt in de ronde van 10 km eruit gehaald, wat de omloop nog mooier maakte. AV Olympus was op iedere afstand vertegenwoordigd: Sraar Lemmen liep de 5 km in 25.27 min, Marco Arts finishte op de 10 km in 40.12 min en Toon Aben eindigde op de 15 km. in 1.28.48.
Tenslotte liepen Thea Verstegen en Sjan Cornelissen de Krollenloop in Veghel (10 km). Zij finishten in respectievelijk 1.06.26 en 57.40 voordat ze hun beloning 'een krol' in ontvangst konden nemen.






Opmerkingen